My Dear Readers!Happier New Year 2013!!!!!!!!!!!!!!!!
Szczesliwego Nowego Roku!
Zycze wielu magicznych chwil,bo one czynia nas szczesliwymi!
Monday, December 31, 2012
Saturday, December 29, 2012
Steffie Gordienko.
Skoro polecam dobre adresy w Nowym Jorku,ten powinien byc jako pierwszy.
Moja przyjaciolka ma zawirowania zdrowotne,wiec temat do mnie wrocil,jak bumerang i walnal mnie w glowe..Drogie internautki,jezeli wybieracie sie do ginekologa to wygooglujcie sobie adres gabinetu dr Stephanie Gordienko,jezeli sie nie wybieracie to sie wybierzcie..polecam jej uslugi z calego serca..od pewnego czasu nazywam ja Aniolem.
Moja przyjaciolka ma zawirowania zdrowotne,wiec temat do mnie wrocil,jak bumerang i walnal mnie w glowe..Drogie internautki,jezeli wybieracie sie do ginekologa to wygooglujcie sobie adres gabinetu dr Stephanie Gordienko,jezeli sie nie wybieracie to sie wybierzcie..polecam jej uslugi z calego serca..od pewnego czasu nazywam ja Aniolem.
Friday, December 28, 2012
Moj maz..
Moj maz do porannego croissanta i kawy doklada kwestie o tym,ze jestem uzalezniona od internetu,ale jak tutaj nie byc..mozna na przyklad nie wychodzac z domu" isc" na wystawe Malgorzaty Poludniak i Katarzyny Tchorz:)))
http://artpubgaleria.blogspot.ie/2012/11/przedzieranie-katarzyna-tchorz.html
http://artpubgaleria.blogspot.ie/2012/11/przedzieranie-katarzyna-tchorz.html
Dzisiaj..
Dzisiaj nogi zaniosly mnie do polskiej restauracji..placki po wegiersku w taka zimowa pogode nie sa zle..pojechalam w okolice Barclays Center,bo dobre swiatlo bylo,ale zimno odebralo mi rozum calkiem i nie dosc ze nie mialam dobrego pomyslu jak sfotografowac ten piekny obiekt to po powrocie zjadlam 3/4 zawartosci duzego sloika Nutelli..przy zyciu trzyma mnie marzenie o plazy w Cancun i nadzieja na wiosne..
Thursday, December 27, 2012
Carl Orff Carmina Burana.
Slucham "O Fortuna" i jestem w siodmym niebie....
Fotografia zrobiona na Long Island w Sands Point Preserve.
Fotografia zrobiona na Long Island w Sands Point Preserve.
Doorman.
Doormana dobrze miec..lubie,jak rano pracuje Carlos lub Oskar..wtedy czlowiek uslyszy sweetheart i dostanie usmiech na mily poczatek dnia..a Oskar kaze wrocic sie po parasol,bo zapowiedzieli deszcz..
Bylo podobne..
Bylo juz podobne zdjecie,ale to wklejam,bo w koncu mam dowod,ze krasnoludki sa na swiecie..choc autorka ksiazki o nich stala sie postacia kontrowersyjna w tyle lat po smierci:))))
Subscribe to:
Posts (Atom)





