Dzisiaj bylam tutaj,jutro napisze gdzie to jest :)
Pozdrawiam wszystkich zagladaczy.
Co rusz ktos sie przyznaje,ze zaglada na mojego bloga.
Dziwne,ze tylko Malgosia Poludniak zostawia slady.
Thursday, August 15, 2013
Tuesday, August 13, 2013
Monday, August 12, 2013
Nie ma jak..
Nie ma jak rozmowa z przyjaciolka z samego rana.
Lubie jak balonik unosic sie nad Ziemia,ale dobrze mi robi swiadomosc,ze gdzies tam sznurek balonika jest przywiazany
Hallo Marzenka:)
Fotografia zrobiona Iphonem5 o zlotej godzinie w bliskim sasiedztwie.
Lubie jak balonik unosic sie nad Ziemia,ale dobrze mi robi swiadomosc,ze gdzies tam sznurek balonika jest przywiazany
Hallo Marzenka:)
Fotografia zrobiona Iphonem5 o zlotej godzinie w bliskim sasiedztwie.
Friday, August 9, 2013
Podslyszane.
Jedna Chasydka do drugiej:"Moj maz jest bardzo tolerancyjny,nie zmusza mnie do noszenia rajstop latem i wszystko mu jedno jakiej dlugosci peruki nosze."
Fotografie wykonane w High Line Park.
Budynek na dolnym,lewym zdjeciu zaprojektowany zostal przez Franka Gehry.
A gorne lewe przedstawia instalacje El Anatsui,nigeryjskiego artysty Broken Bridge II.
http://www.thehighline.org/about/public-art/anatsui
Fotografie wykonane w High Line Park.
Budynek na dolnym,lewym zdjeciu zaprojektowany zostal przez Franka Gehry.
A gorne lewe przedstawia instalacje El Anatsui,nigeryjskiego artysty Broken Bridge II.
http://www.thehighline.org/about/public-art/anatsui
Kierunek Puerto Rico.
Wlasnie sie dowiedzialam,ze w pazdzierniku jade na wakacje do Puerto Rico.
Wole angielska nazwe od polskiej Portoryko.
Czyz zycie nie jest piekne?
Fotografie zrobione na Manhattanie w okolicach Clinton i Chelsea.
Wole angielska nazwe od polskiej Portoryko.
Czyz zycie nie jest piekne?
Fotografie zrobione na Manhattanie w okolicach Clinton i Chelsea.
Thursday, August 8, 2013
Ktos sie wybiera?
Pewien nieznajomy mi napisal,ze samo mieszkanie na Manhattanie nie czyni mnie kims wielkim.
Uwielbiam Polonie w Nowym Jorku,ratlerki sa wszedzie,obawia sie taki ugryzc,ale co sie naszczeka to jego.
W takich momentach kocham podwojnie moich przyjaciol.
Wybierze sie ktos ze mna na Summer HD Festival w Metropolitan Opera na Lincoln Center Plaza?
http://www.metoperafamily.org/metopera/liveinhd/summer13
Uwielbiam Polonie w Nowym Jorku,ratlerki sa wszedzie,obawia sie taki ugryzc,ale co sie naszczeka to jego.
W takich momentach kocham podwojnie moich przyjaciol.
Wybierze sie ktos ze mna na Summer HD Festival w Metropolitan Opera na Lincoln Center Plaza?
http://www.metoperafamily.org/metopera/liveinhd/summer13
Subscribe to:
Posts (Atom)







